Avcılar Yol Tarifi - Nasıl Gidilir

Avcılar tatil yöresine ne kadar mesafede olduğunuzu gösteren, Avcılar ulaşımı hakkında bilgi veren, Avcılar yolculuğu ile ilgili görüşlerinizi paylaşabileceğiniz Avcılar tanıtım sayfası.
 
 
Avcılar'a İstanbul'un merkezi noktalarından ulaşım mümkündür. Mecidiyeköy, Taksim ve Bakırköy'den kalkan otobüsler ile Avcılar'a ulaşabilirsiniz. Sirkeci'den tren ile Küçükçekmece'ye gidip, oradan kalkan Avcılar otobüslerini kullanabilirsiniz. Anadolu yakasından ise metrobüs ile Avcılar'a ulaşabilirsiniz.

Avcılar gezinize ne kadar mesafede olduğunuzu görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Avcılar için nereden yola çıkacağınızı "hareket noktası" alanına yazın ve sonra "yol tarifi al" butonuna tıklayın.

 
 
 
 
Hareket Noktası :     Varış Noktası : Avcılar
 
Peki Avcılar hakkında sen neler düşünüyorsun?

 

Avcılar Ulaşım - Yol Tarifi

Siz de Avcılar için bir öneri ekleyin

Gezgin - 15 Ekim 2009, Perşembe - Yorum Sayısı : 0
 
 
En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
İstanbul'dan Alaçatı ne kadar uzaklıkta? İstanbul Alaçatı Arası Kaç Kilometre? sayfamızı inceleyin, hem mesafe hem de yol tarifi hakkında bilginiz olsun.

Tarihi eserleri, bol çeşitli salatası ile Karadeniz'e açılan Amasra'yı gezmek için Amasra turları sayfamıza bir göz atın.

Yeşillikler içerisinde doğa ile başbaşa keyifli bir tatil için Ayder Yaylası Otelleri sayfasını inceleyin.

Seyahat Tüyoları