Avcılar Yol Tarifi - Nasıl Gidilir

Avcılar tatil yöresine ne kadar mesafede olduğunuzu gösteren, Avcılar ulaşımı hakkında bilgi veren, Avcılar yolculuğu ile ilgili görüşlerinizi paylaşabileceğiniz Avcılar tanıtım sayfası.
 
 
Avcılar'a İstanbul'un merkezi noktalarından ulaşım mümkündür. Mecidiyeköy, Taksim ve Bakırköy'den kalkan otobüsler ile Avcılar'a ulaşabilirsiniz. Sirkeci'den tren ile Küçükçekmece'ye gidip, oradan kalkan Avcılar otobüslerini kullanabilirsiniz. Anadolu yakasından ise metrobüs ile Avcılar'a ulaşabilirsiniz.

Avcılar gezinize ne kadar mesafede olduğunuzu görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Avcılar için nereden yola çıkacağınızı "hareket noktası" alanına yazın ve sonra "yol tarifi al" butonuna tıklayın.

 
 
 
 
Hareket Noktası :     Varış Noktası : Avcılar
 
Peki Avcılar hakkında sen neler düşünüyorsun?

 

Avcılar Ulaşım - Yol Tarifi

Siz de Avcılar için bir öneri ekleyin

Gezgin - 15 Ekim 2009, Perşembe - Yorum Sayısı : 0
 
 
En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Alternatif bir tatil için gezginlerin Kabak Koyu hakkındaki görüşlerini okuyabilir, kendi görüşünüzü paylaşabilirsiniz.

Marmaris'te gece hayatı hakkında gezginlerin görüşlerinden faydalanmak için Marmaris Barlar Sokağı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bodrum tatilinizde nerelerde yemek yenilir? Bodrum'da yemek yenilecek yerler sayfamızda gezgin görüşlerini okuyun, siz de tavsiyede bulunun.

Seyahat Tüyoları